O nas

   Firma BINAR jest obecna na rynku nici i dodatków odzieżowych od 1998 roku. Jako autoryzowany dystrybutor produktów firmy COATS, oferujemy najwyższej jakości nici i inne dodatki krawieckie w postaci zamków i taśm rzepowych. Współpracujemy z firmami reprezentującymi różne branże, między innymi odzieżową, obuwniczą, kaletniczą, meblarską, motoryzacyjną, spożywczą i innymi.

Zastosowanie w procesie produkcyjnym naszych dodatków przekłada się bezpośrednio na wysoką jakość produktu, który jest podstawowym elementem marketingu i kluczem do osiągnięcia sukcesu rynkowego.

   Gwarancją najwyższej jakości nici jest między innymi certyfikat "Oeko-Tex Standard 100". Drugim, zasadniczym elementem naszego programu jakościowego, jest dążenie do pełnego rozpoznania i zaspokojenia indywidualnych oczekiwań naszych Klientów. Właśnie wysoka jakość dodatków odzieżowych oraz dążenie do jak najlepszej znajomości rynku i potrzeb Klientów, elastyczność i szybkość działania oraz umiejętność rozwiązywania indywidualnych, najbardziej złożonych problemów naszych Klientów, decyduje o wyjątkowości i oryginalności naszej oferty.

Jeśli chcecie Państwo poznać szczegóły naszej oferty prosimy o kontakt.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.